خورشید خانوم
« قبلی | صفحه اول | بعدی »

April 11, 2006


Shall we dance?!


اين قضيه دادن اولين قطعه کيک زرد به آستان قدس رضوی ديگه آخرش بود! به قول بانوآيالا کاش اين کيک رو با چايی قند پهلو به آقايان مسئول می دادن نوش جان کنن لوکميا بگيرن از شرشون راحت شيم! جدا که مشنگن. يعنی خيلی چيزهای ديگه هم هستن، ولی خب در کنارش در حد بالايی مشنگ هم هستن. اين نوشته بهمن کلباسی هم باحال بود (دو تا تيکه ويديوی جالب هم گذاشته). اون يکی بهمن هم که راجع به جينگولک بازی های تلويزيون نوشته. باورم نمی شد! حنيف هم که می گه تو راديو اعلام کرده تو مدارس می خوان زنگ پيشرفت ايران در تكنولوژي هسته اي رو به صدا در بيارن! بگيم دی جی اليگيتور و آرش به جای آهنگ برای تيم ملی* برای تيم هسته ايمون آهنگ درست کنن با ترجيع بند "انرژی هسته ای حق مسلم ماست!" و ما هم همگی با هم بريم ميدون آزادی با آهنگه، عربی برقصيم!


اين روزا تو دانشگاه دوستا و استادای من چپ و راست راجع به قضايای ايران و مخصوصا مقاله سيمور هرش حرف می زنن. با نظر مهدی موافقم و فکر می کنم که خيلی هم نبايد حرف های هرش رو باور کرد. به نظر من جو آمريکا خيلی ضد بوش تر و ضد جنگ تر از سابق شده. ملت تو دانشگاه ما که چپ و راست به بوش و رفقا فحش می دن. هيچ بعيد نيست اين برنامه هاشون برای بازار گرمی باشه. ولی هر اتفاقی که بيفته، بازنده اصلی قضيه مردم عادی ايران هستن و جامعه مدنی ايرانی.


* اين آهنگ آرش و دی جی اليگيتور رو گذاشتم اينجا و اينجا. (اوليش رو از وبلاگ لگو فيش برداشتم (اين مطلبش) و دومی رو حميدرضا بهم داد که مال سايت بيا تو دم در بده است ولی لينکش رو پيدا نکردم.) 

RSS Feed
Add to Google Reader or Homepage