خورشید خانوم
« قبلی | صفحه اول | بعدی »

November 5, 2006


من حالم یه جورایی خیلی خوبه. این همه اینجا نق زدم، گفتم بگم این دفعه که حالم خوبه، با وجود اینکه دنیا داره یه جورایی روی سرم خراب می شه! آدم وقتی تو شرایط مزخرف قرار می گیره باید سعی کنه اول قبول کنه که اوضاع خرابه، بعد هم یه تلاشی بکنه برای تغییرش. وگرنه دست رو دست بذاره تغییری ایجاد نمی شه و ممکنه حالش هی هم بدتر شه. خلاصه منم تغییرات خوبی تو دنیای کوچیک خصوصی خودم دادم و حالا حالم خیلی بهتره و دارم مشکلات رو راحت تر تحمل می کنم. با بابام هم حرف زدم و جزو معدود دفعاتی بود که کلی بهم آرامش داد که واقعا لازم داشتم. الان خیلی بهتر روی درسم دارم تمرکز می کنم که چند هفته گذشته یه جورایی تحت تاثیر قرار گرفته بود و اوضاع خراب شده بود. خلاصه من الان یک لبخند روی لب هامه و کلی آرامش دارم. همیشه می شه حباب های جدیدی ساخت و فوتشون کرد و به دست باد سپردشون...


به این کمپین سنگسار هم کمک کنین بابا. خیلی جالبه واقعا که تو وبلاگ ها چه چیزایی یهو مهم می شه. همه جا داره کمپین خوب پیش می ره به جز تو وبلاگا. البته شاید فیلم زندگی خصوصی یه آدم و مسابقه دوزاری وبلاگ ها مهم تر باشه. خوبه دیگه، سرمون رو گرم می کنیم و یادمون می ره که 11 تا آدم منتظرن که یه روزی آروم آروم با سنگ تیکه پاره بشن و جون بدن. یادمون می ره که شاید آدم های دیگه ای هم در آینده به این وضع دچار بشن. یادمون می ره که دو تا آدم همین چند وقت پیش یه جای ایران به همین شیوه کشته شدن. آدمایی که لزوما از ما آدم های بدتری نیستن. آدمایی شاید مثل خودمون. آدمایی که شاید بهای عشقشون رو پرداختن. دنیای عجیبیه...
Comments

:P Khoda kone man avalin comment besham :D
khoshhalam ke hobab haye taze sakhti, dars ha ro ham ke nagoo. baba jan man weblog e toro mikhunam koli angize peyda mikonam shab a sobh vase dars bidar bemun! kholase ke you rock ! go on!

solmaz | November 5, 2006 11:16 PM


همیشه می شه حباب های جدیدی ساخت و فوتشون کرد و به دست باد سپردشون...


چه ناز.............

نازلی | November 6, 2006 12:54 AM


I would not judge people ... for some reason you find the SANGSAR important, and you have the right to ask people for their attention and so on, but whether they want to give you (your cause) the attention, it is up to them

I think noting the connection is important, it is related to what you recognize as human right ?!! anyway, just a simple observation and not that it is a big deal


---
khorshid: I'm not judging anybody. I'm just wondering why. What makes stoning a human's rights issue is the way people get killed gradually and painfully, and for the reason they get killed. I might wonder why people are not concerned about such an inhumane action. Of course it is up to them to be concerned or not, but I have also the right to question or challenge them.

reza | November 6, 2006 1:03 AM


صنم جان، خب مثلا من امضا کردم، به کسانی که می شناختم هم گفتم، لگو هم گذاشتم کنار وبلاگ، اما دیگه باید چی کار کرد؟ انگار همین قدر زورمون می رسه!
.
راستی، نمیشه یک لگوی بهتر طراحی کنند برای این کمپین؟ یک چیزی که بشه آدم بذاره کنار وبلاگش!


---
خورشید: خب ببین، به نظر شخص من، در کنار امضا و اینا، اینکه در موردش حرف زده شه و نوشت مهمه. مثلا همون مطلبی که تو نوشتی می دونم گروه کمپین روش یه سری بحث ها کرد. این نوشتن ها هم به اعضای کمپین کمک می کنه، هم می تونه موضوع کمپین رو از یه پتیشن تنها به یه بحث اجتماعی تبدیل کنه که ملت بهش حساس شن. در مورد لوگو، من اصولا خیلی با لوگو حال نمی کنم. این لوگو هم برای گذاشتن تو وبلاگ ها طراحی نشده، در واقع بخشی از طراحی سایت میدان هستش. حالا من بهشون می گم ولی. مرسی از توجهت.

راننده ترن | November 6, 2006 1:05 AM


اکثر کسانی که در این لیست هستند همزمان با عشق و عاشقی شون مرتکب قتل هم شده اند این رو واقعا شما عشقی می دونید که شایسته توجه کردنه؟ در ضمن فکر می کنید کسی که فیلم خصوصی ترین مسئله زندگی اش دست هر کسی هست زندگی دل انگیز تری نسبت به آدمهای این لیست داره؟ برای شما که ایران نیستی هیچ و برای که در ایران زندگی می کنیم منتشر کردن این جور فیلم ها داره تبدیل به یک کابوس میشه.معروف و غیر معروف نداره. شاید فردا یک همسایه عوضی هم نصیب ما شد و تصمیم گرفت توی اتاق خابمون دوربین کار بگذاره آن وقت باید چه کار کرد؟

سحر | November 6, 2006 1:40 AM


خورشیدجان،از خوندن این پست ات خوشحال شدم. امیدوارم همیشه همین طور با روحیه باشی و با لبخند، با زندگی روبرو بشی :)

رها | November 6, 2006 2:26 AM


من که توی وبلاگم نوشتم

soodaroo | November 6, 2006 4:10 AM


Mohammad | November 6, 2006 6:15 AM


Kheili khoshhal ke helt khube. Omidvaram har ruz halet haminjuri khub bashe.

Dust | November 6, 2006 10:10 AM


مجله ی الکترونیکی " وازنا " به صورت تخصصی به ترجمه ی شعر جهان ، نقد شعر ، ارائه ی مقالات تحلیلی و انتقادی و نظریه های ادبی معاصر ، معرفی آثار شاعران ایران ، معرفی اشعار کارگاهی ، معرفی کتاب های شعر و نقد می پردازد. هیأت تحریریه ی این رسانه ی ادبی متشکل از شعرآموزان مؤسسه ی هنری – فرهنگی کارنامه (مرتبط با مجله ی ادبی کارنامه) است که شاعر فقید آقای منوچهر آتشی سرپرستی آن را به عهده داشت و هم اکنون نیز توسط آقای حافظ موسوی اداره می شود. از جمله ویژگی های این رسانه اختصاصی بودن اشعار ترجمه شده در آن است که انحصارا ً و برای نخستین باردر این مجله نشر یافته اند.


---
خورشید: مبارکه!


افزون بر این ، مجله ی شعر وازنا از طریق برگزاری همایش های ماهانه از شاعران شناخته شده ی کشور دعوت نموده و به نقد و بررسی آثارشان می پردازد ؛ می توان از میان میهمانانی که در همایش های وازنا شرکت جسته اند و با خواندن اشعار خود و همچنین ارائه ی دیدگاه ها و نقطه نظراتشان پیرامون شعر و ادبیات شرکت کنندگان را بهره مند نموده اند به آقایان سید علی صالحی ، شمس لنگرودی و خانم فرشته ی ساری اشاره کرد. همچنین انجمن کارگاهی شعر آن هر هفته در روز یکشنبه به نقد و گفت و گو پیرامون اشعار خود کارگاهیان است، دایر می باشد.

شایان ذکراست که این نشریه ، فارغ از هر گونه موضع گیری خاصی ، شعرهای ارسال شده ی فعالان در عرصه ی شعر و ادبیات سرتاسر کشور را در وب گاه خود منتشر نموده و از هر گونه همکاری و مشارکتی نیز صمیمانه استقبال می کند.

برای بازدید از وازنا ، ایجاد پیوند اینترنتی ، آغاز همکاری و همچنین ارسال آثارتان به این نشریه به آدرس اینترنتی http://www.vazna.com مراجعه نمایید.
vazna | November 6, 2006 11:58 AM


Post a comment
Remember Me?


 

RSS Feed
Add to Google Reader or Homepage