خورشید خانوم
« قبلی | صفحه اول | بعدی »

December 12, 2006


این اصلاح طلبان "فمینیست" و این فعالان جنبش زنان احمق ضد جنبش!!!!


وقتی می بینم دوستان اینقدر با حرارت به جنبش زنان می توپن و اینکه چرا تو انتخابات از لیست اصلاح طلبا حمایت نمی کنن و بعد بعضی هاشون هرچی از دهنشون در می یاد هم می گن، و بعد وقتی می بینم دوستانی از خود جنبش زنان هم فکر می کنن اصلاح طلبا دلشون به حال جنبش زنان سوخته، دلم از ساده انگاری ها می گیره. اینها ربطی به این نداره که باید رای داد یا نه. خود من طرفدار پر و پاقرص رای دادن به معین در انتخابات رئیس جمهوری بودم. ولی اینکه ملت انتظار دارن جنبش زنان بیاد از لیست اصلاح طلبا تو این انتخابات حمایت کنه و چون نکرده پس لیاقتش بوده هرچی به سرش اومده و احمقه و اینا دیگه خیلی حرفه!


در راستای اینکه این وبلاگ ها هیچ تاثیری نداره رو تشویق ملت به رای دادن و آخرش هم یه کسی مثل احمدی نژاد رییس جمهور می شه، اما از اونطرف دوستان اصلاح طلب و خیلی از اعضای جنبش زنان با اینترنت سر و کار دارن، به جای اینکه راجع به رای دادن یا ندادن بنویسم (که دیگه اصلا غلط بکنم همچین کاری بکنم!) فکر کردم لینک این مقاله قدیمی دکتر افسانه نجم آبادی تو مجله زنان رو بذارم اینجا. (فکر کنم مال سه سال پیشه)


تاریخچه این مقاله اینه که یه زمانی مجله زنان نظر خواهی کرده بود که آیا جنبش زنان وجود داره تو ایران یا نه، و یکی از سوال هاش هم در مورد ارتباط جنبش زنان با جنبش اصلاح طلبی بود. مقاله های مختلفی توسطه اعضای جنبش زنان و خارج از جنبش نوشته شده اون موقع که مقاله نجم آبادی هم یکی از اون هاست. بخشی از مقاله نجم آبادی یه بحث جالبه در مورد خود اصطلاح جنبش که به درد آدم هایی مثل من که رو نظریه های جنبش های اجتماعی جدید کار می کنن می خوره، اما بخشی اش هم به تعاملات جنبش زنان با جنبش اصلاحات برمی گرده. خوندنش رو به همه اصلاح طلبان عاقل و احمق و همه فعالان جنبش زنان عاقل و احمق توصیه می کنم! (این بحث عاقلی و احمقی رو از خود دوستان اصلاح طلب وام گرفتم!)


اگر مبارزات زنان ايران را «نه ـ جنبش» بناميم، چه؟ - دکتر افسانه نجم آبادی


پ.ن. ای جز جیگر بزنه هر کی خرعبلات زیبای من رو فیلتر کرده. ایشالا خر گازش بگیره.
Comments

بازم خیلی عصبانیم!
هم از این جریان احق خطاب کردن ها و هم باز دوباره فیلترینگ! آدرس جدید نداری؟


---
خورشید: نه مینا جان آدرس دیگه ندارم چون با توجه به اینکه همیشه خیلی دست به عصا می نوشتم فکر نمی کردم هیچوقت فیلترم کنن (البته وبلاگ انگلیسی ام دو ساله فیلتره) حالا اگه یه آدرس جدید گرفتم خبرت می کنم. تازه همین الان فهمیدم قضیه فیلتر رو.

مینا | December 12, 2006 12:54 PM


مبارک باشه فیل تر شدنت! انشالا فیل تر شدن بچه هات!!


---
خورشید: خب می گم حالا دیگه راحت بنویسیم فیلتر و دست از سر این فیل بدبخت برداریم!

مهدی بهتاش | December 12, 2006 1:34 PM


من ندیدم کسی از جنبش زنان یا هر موجود اناث دیگه ای انتقاد کنه که چرا از فهرست اصلاح طلبان دفاع نمی کنن اما من خودم منتقد بی عملی تنبلانه و شنگولانه این دوستان هستم.به هر حال یک تعداد زن که بعضا کاملا افراد قابل دفاعی هم هستند تو این مملکت کاندیدا شدند و خیلیهاشون هم تو لیست اصلاح طلبان نیستند. اگه افزایش سهم زنان در مدیریت و تصمیم گیری رو خوب می دونیم و ترک انداختن در سقف شیشه ای لازمه پس میشه از اونا دفاع کرد دست کم اندازه فیلم خانوم زهراامیر ابراهیمی که ارزش توجه داره


---
خورشید: اینکه کاندیدهای زن قابل دفاعی وجود دارن یک حرفه و اینکه طلبکاری کرد یه حرف دیگه ایه.
http://natoor.khabgard.com/?id=1165485099
http://www.hanouz.com/archives/004101.html

یه بخش دیگه اش هم بحث های درون گروهی خود زنانه.

نیما | December 12, 2006 1:51 PM


اصلا حس خوبی نیست با پراکسی اینجا اومدن

هما | December 12, 2006 2:32 PM


هی بچه فیلتر شدی :(

الهی!

ata | December 12, 2006 3:33 PM


سلام صنم جونم فیلتر شدی:(

نسیم صبا | December 12, 2006 3:44 PM


صنم جون من عاشق اون قسمت "خر گاز گرفتنت شدم"! کلی دل درد گرفتم. برم دیگه مقاله رو بخونم ...

نازخاتون | December 12, 2006 4:37 PM


man ham arezoo mikonam har ki filteret karde vaghti zire doosh ab ghat mishe shampoo too cheshmesh bere o joorab nazokesh vaghti az taksi beeroon meeyad dar bereh o nakhoonesh vaghti nakhoon gir dame dastesh nist beshkaneh. bebinam dige jor'at mikonan to ro filter konan ya na.


---
khorshid: :))))))))

azadeh | December 12, 2006 6:22 PM


ای ای ای ای ای!
معلومه کامنتارو خوب نمی خونیا! من تو کامنت پست قبلی فیلتر شدنو اطلاع داده بودم، تایید هم کرده بودی:D
شوخی کردم! بیخیال! به هر حال برا من که خوندن خورشیدخانوم انگیزه ای شد بیشتر برم دنبال فیلتر شکن!
اون خر گاز گرفتن رو هم هستممممممممم اساسسسسسسسسسسسی!


---
خورشید: بابام جان، همون کامنت رو خوندم و دو سه تا ایمیل هم همون موقع دیدم که فهمیدم. کامنت رو امروز دیدم. ببین اگه کسی رو خارج از ایران داری که کامپیوترش مرتب وصله به اینترنت بگو نرم افزار سیفون رو نصب کنه رو کامپیوترش و به تو هم دسترسی بده که از طریق اون بتونی فیلتر رو رد کنی.

مینا | December 13, 2006 12:21 AM


باید همین کارو بکنم! منتها من خنگ تا الان فکر می کردم این راه برای وقتی که از محل کارم بخوام وصل بشم جواب نمی ده! الان فهمیدم چقدر خنگم!!!!!

مینا | December 13, 2006 1:48 AM


Post a comment
Remember Me?


 

RSS Feed
Add to Google Reader or Homepage