خورشید خانوم
« قبلی | صفحه اول | بعدی »

November 21, 2008


باز هم درباره وضعیت حسین درخشان


من از دو تا آدم مختلف تو ایران شنیدم که حسین دست مرتضویه و عشرت آباد هم هست. یعنی غیرقانونی گرفتنش. برای همین هم برخلاف پروتکل به سفارت کانادا اطلاع ندادن که گرفتنش. البته خب مثل خیلی شایعه های دیگه می تونه این هم شایعه باشه. ولی من یه بار شنیدمش توی وبلاگم هم نوشتم بهم گفتن پاکش کن من هم برداشتمش، ولی حالا دوباره شنیدم از یه آدم دیگه و برای همین گفتم بنویسمش به عنوان یه احتمال.


در جواب اعتراض اونایی که گفتن حسین گفته چیزی ننویسیم چرا من نوشتم هم بگم که حسین گفته رسانه های انگلیسی و خارج از ایران. چیزی ننوشته بود که تو وبلاگ های فارسی چیزی ننویسیم. من با هیچ رسانه خارجی که خواسته در این مورد چیزی بنویسه حرف نزدم و گفتم هم تا وقتی خبر رسمی منتشر نشه حرف نمی زنم و تو پست قبلی ام هم نوشتم که باید به خواسته اش احترام بذاریم. ولی بالاخره شبکه به این گندگی وبلاگ های فارسی و این همه وبلاگ نویس ایرانی نباید بتونیم سر دربیاریم این آدم کجاست و چی شده؟


مرتبط:
درباره وضعیت حسین درخشان


پ.ن. من این چیزی که نوشتم گفتم که در حد شایعه شنیدم از دو نفر که ایران هستن. تنها دلیلی که نوشتم این بود که از دو نفر بی ربط به هم شنیدم و فکر کردم ممکنه یه چیزایی اش راست باشه. من 4 سال و نیمه ایران نبودم اصلا از سیستم اطلاعاتی و غیره ایران خبر ندارم ممکنه کاملا مزخرف باشه همه چیزایی که نوشتم همینطوری که تو نوشته قبلی ام هم نوشتم. یک آدمی که خیلی بیشتر از من سرش می شه هم الان نوشت برام که قاعدتا نمی تونه عشرت آباد باشه و اگر دستگیری ای در کار باشه اوین باید باشه و به مرتضوی ربط چندانی نداره قضیه. 

RSS Feed
Add to Google Reader or Homepage